środa, 2 listopada 2022

Oferty pracy Niemcy spawacz

 Spawacz Tig Niemiecy bez zeit Konta blisko Granicy!!

11 000 – 14 000 zł/mies. brutto

Typ umowy

Umowa o pracę

Wymiar pracy

Pełny etat

Opole, Opolskie

Praca zmianowa

Praca w weekendy

Kraj: Niemcy

Rekrutacja online

Wymagane doświadczenie: Tak

🇺🇦 Автоматичний переклад українською
OPIS
Firma Schack Personal Service GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

            Spawacz Tig

                                  Miejsce pracy:  Niemcy- Zwikau

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego min A2
Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
Auto na dojazd do pracy
Doswiadczenie na ww stanowisku
Znajomosc rysunku technicznego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Spawanie ciekich blach-rur z nierdzewki do 2mm
praca w systemie 3 zmianowym 40h tygodniowo mozliwe soboty
dbalosc o porzadek w miejscu pracy
OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie 13-14 euro brutto/godzinę
Dieta 60-65 euro netto/za każdy przepracowany dzień
Możliwość nadgodzin
Możliwość zaliczek
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę – opłacane przez pracownika z diety
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
dodatki za soboty oraz za nadgodziny
Premia 50€ na paliwo odrazu z pierwsza wyplata
Premia za frekwencje w pracy 300€ co 6 miesiecy
Prosimy o załączenie klauzuli:

Oferty Pracy w Niemczech

  Etykiety CNC   (7)   dla elektryka   (6)   dla Lakiernika   (5)   dla lakiernika niemcy   (4)   dla ślusarza   (3)   dla piaskarza   (3)  ...